فیلتر روغن های Gold Performance شرکت K & N

/

این فیلترها  اساسا" برای خودروهای مسابقه ایی و بازده بالا طراحی و ارتقاء داده شده اند ، این فیلتر ها بر اساس کارایی بالا و قابلیت نصب و برداشت آسان بسیار سریع جای خود را در بازار فیلتر های روغن باز کرده اند .

رانندگان مسابقات دراگ درباره این فیلتر روغن ها گفته اند که با ارتقاء و ساخت این فیلتر ها بسیاری از دردسر های آنها خاتمه یافته است .

فیلتر های روغن   K & N  در بالای پوسته خود مجهز به یک مهره هستند !  این مهره ها برای ایجاد قابلیت باز شدن فیلتر روغن  به کمک آچار بر روی این فیلتر ها تعبیه شده اند .

حتما" تجربه گریپاژ فیلتر روغن بروی جای خود و نیاز به فرو کردن پیچ گوشتی درون فیلتر روغن و ریختن روغن بروی دیواره موتور را در کوله بار دردسرهای تجربی خود دارید . دیگر نگران نباشید فیلتر های ما به آسانی باز خواهند شد .

ساختمان مقاوم این فیلتر ها برای شرایط بسیار سخت :

بنا به در خواست مسابقه دهندگان فیلتر های روغن ما مشخصاتی فرای فیلتر روغن های عادی دارند . پوسته این فیلتر ها برای تحمل فشار بالای روغن موتور خودرو های مسابقه ای کمی ضخیم تر ساخته شده اند ، سوراخی که بالای مهره درب فیلتر تعبیه گشته برای اتصال سیم اطمینان میباشد که در بسیاری از خودرو های مسابقه ایی برای جلوگیری از افتادن فیلتر منفجر شده بروی مسیر پیست و خطر احتمالی برای خودرو های دیگر در نظر گرفته می شود .

این طراحی فرا مهندسی اطمینان خاطر را برای مصرف کنندگان آن به همراه می آورد . فیلتر های با کیفیت بسیار بالا با قابلیت پالایش تا ۹۹ % و طول عمر مناسب برای روغن های سینتتیک که برای خودروهای خیابانی ساخته میشود قابلیت رقابت با بهترین فیلتر های روغن موجود در بازار را دارد .

در عکس های زیر می توانید ساختار زیبای این فیلترها توجه نمایید :

ساختار فیلتر روغن K & N