منو

About DNA

Perfromance air filters

Transforming Air into Power

Founder & OWNER

Dino
nikoladis

کمپانی DNA فیلتر در سال 2002 توسط اقای دینو نیکولادیس و ماریا رالی که از سال 1985 با فعالیت در زمینه موتورسیکلت و تیونینگ آن فعالیت داشتند تاسیس گردید.

تجربه 17 ساله در موتور ریسینگ سبب شد تا با شناخت نقاط ضعف و دانستن نیاز موتورها یکی از بهتریت فیلترهای هوا که میتوان با کمک آن هوا را به قدرت تبدیل کرد در کشور یونان و شهر آتن تولید گردید.

یک رویا،یک هدف با پشتکار سبب شد تا با تولید این محصول هر با که دسته گاز را میچرخانید لبخند بر روی لب هایتان نقش ببندد و فلسفه رضایت مندی مشتریان توسط دینو محقق گردد.

قدرت DNA از کجا می آید؟

◄استفاده از طراحان خلاق و نوآور و به کار گیری تکنولوژی FCD و تحقیق و توسعه دائمی

◄بکارگیری بالاترین کیفیت در کلیه مراحل تولید

◄ارائه بهترین فیلتراسیون برای هر موتور با راندمان 99% برای افزایش طول عمر موتور

◄استفاده از بهترین متریال ممکن برای تولید فیلترها

◄بکار گیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با دستگاه های دقیق برای تولید فیلتر ها

◄ارائه بهترین هوادهی ممکن با فیلتراسیون عالی و افزایش راندمان و قدرت و گشتاور

آناتومی فیلتر های DNA

فیلتر های-پرفورمنس و کارای DNA از نسل جدید کتان‌های چند لایه که  به روغن مخصوص آغشته شده‌اند ساخته شده‌اند و با فیلتراسیون ۹۹ درصدی بسته به مدل فیلتر هوادهی بسیار بالاتری نسبت به فیلترهای فابریک موتورها ارائه می‌دهند قدرت بالاتری از هر موتور بیرون می‌کشند.

کتان

این پارچه های غیر بافته شده کتانی که محصول طراحی دپارتمان R&D کمپانی DNA می‌باشد جنسی شبیه به گازهای جراحی دارد ولی با کمک تکنولوژی TEX2Thread بسیار مقاوم‌تر در برابر گسستگی می‌باشد.

 همچنین با تکنولوژی Hairy Hybrid به کار رفته در تار و پود این کتان هواادهی بسیار عالی همراه با راندمان تصفیه بی‌نظیر ارمغان این کتان جادویی می‌باشد.

مش فلزی

 از آنجا که فیلترهای DNA دائمی می‌باشند می‌بایست مدیای فیلتر در برابر آسیب‌های فیزیکی تا حدودی محافظت شود و همچنین طی کار کردن در سالیان دراز فرم چین‌های فیلتر که همگی محاسبه شده هستند حفظ گردد.

 لذا DNA با یک مش آلومینیومی محاسبه شده که آغشته به رنگ اپوکسی می‌باشد بدون آنکه جلوی عبور هوا را بگیرد از مدیای فیلتر به خوبی محافظت می‌کند.

مدیای فیلتر

 فیلترهای DNA از 4 لایه کتان مخصوص که بین دو لایه مش ساندویچ می‌شوند ساخته شده‌اند ارتفاع چین‌های این فیلترها از ۸ میلی‌متر تا ۵۰ میلی‌متر می‌تواند باشد یکی از نکات بسیار مهم در ساخت فیلترهای دی‌ان‌ای زاویه خم چین‌ها و نقاط انتهای این چین‌ها می‌باشد که طوری ساخته می‌گردند که از نقاط انتهایی هم هوا بگذرد و تبدیل به یک نقطه مرده نگردد در واقع شعاع انتهای چین‌ها بازتر از تمام فیلتر سازهای دنیا می‌باشد و این اختراع رموز هوادهی بی‌نظیر فیلترهای DNA می‌باشد.

 تنها بدی این نوع طراحی و دقت این است که تا زمانی که فیلتر در قالب قاب نگیرد بسیار آسیب پذیر و حساس می‌گیرد

روغن فیلترهای DNA

یک نقطه بسیار مهم و حساس فیلترهای DNA روغنی است که این فیلترها به آن آغشته می‌شوند.

 به محض آنکه کتان DNA به این روغن آغشته می‌گردد به صورت الکتریکی باردار می‌گردد و شارژ استاتیکی مدیای فیلتر آن را به یک فیلتر شکست ناپذیر تبدیل می‌کند این روغن که محصول دپارتمانه R&D کمپانی DNA می‌باشد در برابر رطوبت بسیار مقاوم است حتی اگر فیلتر در آب غرق شود روغن از مدیای فیلتر جدا نمی‌شود لذا در روزهای بارانی و پرطوبت جای هیچ نگرانی نیست و این فیلتر در صورت پاشیده شدن آب به سطوح آن مثل  بعضی فیلترها شیری‌رنگ نمی‌شود و  و کاراییشان را از دست نمی‌دهند.

این روغن ویسکیته پایینی دارد و به خوبی بر روی مدیای کتان فیلتر پخش و همگن می‌شود و هنگام شستشو با کیت مخصوص DNA به خوبی آلاینده‌های جذب شده در فیلتر را با  با خود و تمیز کننده فیلتر به همراه می‌برد

فریم های الاستوپلیمر PU

مواد لاستیکی به کار رفته در قاب‌ها و فریم‌های فیلترهای DNA از جنس الاستو پلیمر می‌باشد و یک مادهThixtropicc می‌باشد با این مواد خاص که مقاومت کششی بالا همراه با استقامت بسیار خوب و کافی می‌باشند مقاومت کافی برای دوام در کارکردهای بالا محیط های آلوده احتمالی را دارا می‌باشد و در طول زمان با جذب ارتعاشات کارکرد موتور فیلتر را برای کل طول کار خود محافظت می‌کند.تکنولوژی FCD فیلتر های DNA

کمپانی DNA با اختراع این سبک طراحی که Full Counter Design یا طراحی سطح کامل موفق شده تا سطح هوادهی و فیلتر کننده را از 20 تا 80 درصد در فیلترهای تولیدی خود افزایش دهد .

با این طراحی انقلابی و نیز توانمندی در تولید در واقع در ایرباکس نقطه مرده برای عبور هوا وجود ندارد و با کمک این طراحی فیلتر های DNA بالاترین مقدار هوادهی به خصوص در فضاهای کوچک ایرباکس موتورسیکلت ها را برای مصرف کننده خود به ارمغان می آورند.

واشر و عایق‌بندی EVA فیلتر DNA

 در اکثر فیلترهای DNA از یک پلیمر به نام اتیلن وینیل استات برای ساخت یک واشر مقاوم و کارا برای آب بندی محل‌های نشستن بعضی فیلترها استفاده می‌گردد  این پلیمر در برابر حرارت بالا،بنزین و تمیز کننده خود DNA مقائم میباشد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
Top Car Club
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
Top Car Club