منو

Dimsport

ریمپ اصولی با Dimsport
ریمپ های انجام شده در تاپ کار همگی با پشتیبانی دیم اسپرت ایتالیا انجام شده و از تجربیات و علم ایتالیای در تقویت خودروتون استفاده میشه
وقت ریمپ رزرو کنید

درباره دیم اسپرت Dimsport

 بیش از ۳۰ سال است که از تاسیس کمپانی دیم اسپرت در ایتالیا می گذرد و امروز این نام در دنیا به عنوان یکی از کمپانی های پیشرو در صنعت تیونینگ الکترونیکی موتورهای درونسوز شناخته می شود.

این کمپانی با ارائه ادوات ماژولار برای افراد حرفه ای و آموزش دیده، امکان تیونینگ کامپیوترهای مدیریت موتوررا فراهم آورده است.

 دیم اسپرت تیونینگ موتور را به دو روش انجام می دهد:

  • با کمک سیستم پیشرفته Race Tuning که با این ابزار و نرم افزار قابلیت برنامه ریزی و کالیبراسیون مجدد ECU وجود دارد
  • با اضافه کردن ماژول های قابل افزودن که نوعی کامپیوتر پیگی بک (Piggy Back)  که پلاگ اند پلی می باشند و نامشان Rapid میباشد و عمدتاً برای خودروهای توربو و موتورسیکلت‌ها کاربرد دارند.

 دیم اسپرت یک شعار دارد ” ما رویایمان را به عمل رساندیم” We have turned our passion into a job

نه تنها پرفورمنس بلکه بهینه سازی قدرت خروجی و مصرف بهینه برای حفظ محیط زیست و به دست آوردن بهترین از هر موتور و پیشرفت لحظه به لحظه هدف اصلی دیم اسپرت می باشد

دیم اسپرت با آموزش صحیح و پشتیبانی مداوم تیونرهای دوره دیده خود، آنها را به سطح غیر قابل رقابتی ارتقا می دهد و با شبکه بین تیونرها به آنها در ارائه بهترین خدمات کمک می کند.

تاریخچه:

دیم اسپرت مخفف Dimensions  Sportدر سال ۱۹۹۱ در کامینو ایتالیا تاسیس شد.

 در سال ۱۹۹۵ اولین کامپیوتر کمکی Rapid برای ماشین تراکتور و قایق را تولید شد.

 در سال ۲۰۰۰ سه دفتر جدید تاسیس شد Dimtech در گابیانو و به عنوان بازوی تولید دیم اسپرت، دفتر دیم اسپرت اسپانیا به عنوان اولین شعبه خارجی و Dimtech در توسکانا به عنوان مرکز تحقیقات.

 در سال ۲۰۰۴ سری Rapid Bike که کامپیوترهای تیون مخصوص موتور سیکلت ها میباشند به بازار عرضه شد.

 در سال ۲۰۰۵ دیم اسپرت شروع به تولید داینامومتر نمود .

در سال ۲۰۱۲ دفتر مرکزی دیم اسپرت به محل فعلی یعنی در سرالونگا ایتالیا انتقال پیدا کرد و کمپانی فعالیت منسجم‌تر در فضای بزرگتر را ادامه داد.

در سال ۲۰۱۳ دیم اسپرت دومین دفتر خارجی خود را در آمریکای جنوبی و در برزیل تاسیس نمود.

 در سال ۲۰۱۶ دیم اسپرت سومین دفتر خارجی خود را در آمریکای شمالی در اوهایو و تاسیس نمود.

در سال ۲۰۱۸ دیم اسپرت چهارمین دفتر خارجی خود را در آمریکای مرکزی در کاستاریکا تاسیس نمود .

کمپانی دیم اسپرت به عنوان یک مرکز تحقیق و گسترش از سوی بسیاری از خودروسازان شناخته می‌شود و همکاری نزدیکی با بعضی از کمپانی های معروف مانند فیات و فراری دارد تیون فیات ۵۰۰ Abarth از جمله پروژه های موفق این کمپانی است.

کار کردن بر روی سیستم بال عقب های متغییر بعضی مدل های فراری یکی دیگر از پروژه های دیم اسپرت می باشد.

 این کمپانی فعالیت های زیادی روی سوخت های پاک انجام می دهد و در صنعت خودروهای دیزل سبک و سنگین دستاورد های چشمگیرو طرفداران بسیاری دارد.

 تاپ کار کلاب افتخار دارد با دوره دیدن مهندس پورنیا ،صاحب کمپانی، در سال ۲۰۱۳ در دفتر مرکزی دیم اسپرت ایتالیا، نماینده این شرکت برای ارائه خدمات این کمپانی می باشد.

 تاپ کار با پشتوانه علمی و تجربه کسب شده طی این سال ها ،قابلیت ارائه خدمات تیونینگ و کالیبراسیون ecu اکثر خودروهای روز را دارد ،متاسفانه بعضی از ایسیو های ناشناخته که بر روی خودروهای داخلی و چینی بکار رفته اند ، به دلیل عدم حضور در بازار بین المللی در لیست خدمات این کمپانی نمی باشند و بعضی از این ایسیو ها بنا به در خواست تاپ کار و با ارسال نمونه ایسیو و هزینه گزاف قابلیت ریمپ پیدا می کنند.

 تیونینگ اصولی ایسیو ،کالیبراسیونی می‌باشد که برای افزایش قدرت خروجی موتور و بالارقتن راندمان ،دوام و عمر موتور فدا نشود .

برای اطلاع از نحوه انجام چیپ تیونینگ و قسمت محصولات مراجعه فرمایید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
Top Car Club
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
Top Car Club